Monday
Baseball
Zion Chr. at Franklin Road Acad.*, 4:30 p.m.
Mt. Pleasant at Culleoka*, 5 p.m.
Richland at Cornersville, 5 p.m.
Santa Fe at Hampshire*, 5 p.m.
Summertown at Perry Co.*, 5 p.m.
Collinwood at Loretto* 6:30 p.m.
Columbia Acad. at Christ Presbyterian Acad.*, 6:30 p.m.
Independence at Centennial*, 6:30 p.m.
Spring Hill at Ravenwood*, 6:30 p.m.
Summit at Brentwood*, 6:30 p.m.
Softball
Culleoka at Lewis Co., 5 p.m.
Lincoln Co. at Columbia Central*, 5 p.m.
Mt. Pleasant at Perry Co., 5 p.m.
Loretto at Mars Hill (Ala.), 5:30 p.m.
Spring Hill at Lawrence Co., 5:30 p.m.
Columbia Academy at Gulf Coast Classic, Gulf Shores (Ala.)
Tuesday
Baseball
Lawrence Co. at Columbia Central*, 3:30 p.m.
Franklin Road Acad. at Zion Chr.*, 4:30 p.m.
Hampshire at Santa Fe*, 5 p.m.
Perry Co. at Summertown*, 5 p.m.
Cornersville at Richland, 5:30 p.m.
Culleoka at Mt. Pleasant*, 6 p.m.
Loretto at Collinwood*, 6 p.m.
Brentwood at Summit*, 6:30 p.m.
Centennial at Independence*, 6:30 p.m.
Christ Presbyterian Acad. at Columbia Acad.*, 6:30 p.m.
Ravenwood at Spring Hill*, 6:30 p.m.
Softball
Centennial at Summit, 5 p.m.
Christ Presbyterian Acad. at Zion Chr.*, 5 p.m.
Culleoka at Santa Fe*, 5 p.m.
Franklin at Independence*, 5 p.m.
Summertown at Hardin Co., 5 p.m.
Page at Spring Hill, 5:30 p.m.
Perry Co. at Loretto*, 6 p.m.
Shelbyville at Columbia Central*, 6:30 p.m.
Columbia Academy at Gulf Coast Classic, Gulf Shores (Ala.)
Boys soccer
Spring Hill at Lawrence Co.*, 5:30 p.m.
Ezell-Harding at Zion Chr., 6 p.m.
Hickman Co. at Richland, 6 p.m.
Brentwood at Independence*, 7 p.m.
Nolensville at Summit, 7 p.m.
Wednesday
Baseball
Columbia Central at Lawrence Co.*, 3:30 p.m.
Softball
Columbia Academy at Gulf Coast Classic, Gulf Shores (Ala.)
Junior college basketball
Columbia State at Dyersburg State, 6:30 p.m. (DH)
Junior college baseball
Southwest Tennessee at Columbia State, 1 p.m.
Junior college softball
Southwest Tennessee at Columbia State, 1 p.m. (DH)
Thursday
Baseball
Columbia Acad. at Hixson, 4 p.m.
Culleoka at Summertown, 5 p.m.
McEwen at Santa Fe, 5 p.m.
Hampshire at Fairview, 6 p.m.
Hardin Co. at Loretto, 6 p.m.
Mt. Pleasant at East Hickman, 6:30 p.m.
Spring Hill at Centennial*, 6:30 p.m.
Summit at Independence*, 6:30 p.m.
Softball
Battle Ground Acad. at Zion Chr.*, 4:30 p.m.
Brentwood at Summit, 5 p.m
Cornersville at Columbia Central, 5 p.m.
Culleoka at Mt. Pleasant*, 5 p.m.
Loretto at Frank Hughes*, 5 p.m.
Centennial at Independence, 5:30 p.m.
Boys soccer
Culleoka at McEwen, 5:30 p.m.
Columbia Central at Spring Hill, 6 p.m.
Lawrence Co. at Giles Co.*, 6 p.m.
Providence Chr. at Zion Chr.*, 6 p.m.
Franklin at Summit*, 7 p.m.
Friday
Baseball
Richland vs. DeKalb Co., 11 a.m. at Community
Richland vs. Murfreesboro Central, 1 p.m. at Community
Columbia Acad. vs. Gadsden (Ala.), 3 p.m. at Chatt. Central
Columbia Central at Independence, 3:30 p.m.
Glencliff at Zion Chr., 4:30 p.m. (DH)
Franklin Chr. at Hampshire, 5 p.m. (DH)
Columbia Acad. at Chatt. Central, 5:15 p.m.
Wayne Co. at Mt. Pleasant, 6 p.m.
Hardin Co. at Lawrence Co., 6:30 p.m.
Loretto at Warrior Classic, Murfreesboro
Softball
Cornersville at Mt. Pleasant, 1 p.m.
Zion Chr. at Columbia Central, 1:30 p.m.
Frank Hughes at Santa Fe, 5 p.m.
Loretto at Wilson (Ala.), 5 p.m. (DH)
Columbia Acad., Summertown at Brentwood Invitational
Summit at Lady Trojan Invitational, Soddy Daisy
Saturday
Baseball
Richland vs. Blackford (Ind.), 11 a.m. at Community
Columbia Central at Ravenwood, 12 noon
Lawrence Co. at Hardin Co., 12 noon
Riverside Chr. at Zion Chr., 1 p.m.
Fairview at Santa Fe, 2 p.m.
Columbia Acad. vs. Signal Mountain, 3:30 p.m. at Chatt. Central
Loretto at Warrior Classic, Murfreesboro
Softball
Columbia Acad., Summertown at Brentwood Invitational
Summit at Lady Trojan Invitational, Soddy Daisy