Friday results
Baseball
Coffee County 10, Warren County 1
Community 8, Tullahoma 1
Scotts Hill 4, Eagleville 2
Hickman 8, McEwen 2
Loretto 11, Richland 5
Brentwood 12, Cookeville 0
East Hickman 3, Hampshire 2
Fairview 13, Sycamore 2
Spring Hill 7, Shelbyville 4
Forrest 12, Cornersville 0
Summertown 12, Giles County 0
Columbia Acad. 13, Providence Chr. 3
Columbia Acad. 6, Providence Chr. 0
CPA 6, FRA 2
CPA 11, FRA 1
Grace Chr. 2, BGA 1
Grace Chr. 11, BGA 1
MTCS 7, Zion Chr. 0
MTCS 14, Zion Chr. 0
Softball
Lawrence County 4, Rogers (AL) 2
Spring Hill 5, Centennial 4 (11 inn.) 4
Lawrence County 16, Loretto 4
Rogers (AL) 7, Loretto 1
Nolensville 4, Marshall County 1
Wayne County 13, Mt. Pleasant 1
Columbia Acad. 10, DCA 0
Grace Chr. 14, Mt. Juliet Chr. 3
MTCS 9, Nashville Chr. 7
Friendship Chr. 10, Zion Chr. 1
Boys Soccer
Forrest 3, Fayetteville 2
FRA 2, Columbia Acad. 1
Grace Chr. 5, Ravenwood 1
Loretto 3, Decatur Co. 0
Page 3, Martin Luther King 1
Saturday Results
Baseball
Smyrna 11, Shelbyville 7
Independence 7, Stewart’s Creek 2
Forrest 17, Cascade 2
Coffee County 9, Cookeville 5
Eagleville 5, Decatur Co.-Riverside 4
Fayetteville 19, Hampshire 4
Lawrence County 10, Summertown 7
Tullahoma 11, White County 0
Tullahoma 7, White County 2
Richland 6, Giles County 3
Page 11, Columbia Central 4
Community 7, Fairview 5
Softball
Forrest 11, Green Hill 1
Forrest 3, White House Heritage 2
Soccer
Oakland 3, Columbia 2
Sunday Results
Baseball
Spring Hill 6, Brentwood 0
Ravenwood 11, Independence 3
Softball
Dickson County 10, Independence 4
Monday’s schedule
Baseball
Santa Fe at Fayetteville, 5 p.m.
Summertown at Eagleville, 5 p.m.
Cascade at Richland, 5:30 p.m.
Ravenwood at Independence*, 6 p.m.
Loretto at Giles Co., 6 p.m.
Stewarts Creek at Columbia Central, 6 p.m.
Brentwood at Spring Hill*, 6:30 p.m. PPD
#Grace Chr. at Columbia Acad., 6:30 p.m.
Summit at Page*, 6:30 p.m.
#Christ Presbyterian Acad. at Middle Tenn. Chr.
Softball
#Grace Chr. at Zion Chr., 5 p.m. PPD
Independence at Father Ryan, 5 p.m.
Mt. Pleasant at Frank Hughes, 5 p.m.
East Hickman at Culleoka, 5:30 p.m.
Spring Hill at Ravenwood*, 5:30 p.m. PPD
Marshall Co. at Richland, 6 p.m.
#Donelson Chr. at Davidson Acad.
#Clarksville Acad. at Nashville Chr.
#Battle Ground Acad. at Christ Presbyterian Acad.
Boys soccer
Columbia Acad. at Giles Co., 6 p.m.
Independence at Page*, 7 p.m.
Rossview at Columbia Central, 7 p.m.